Best CoMMuNiTy

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

sal

In jos 
AutorMesaj
owner

Puncte : 31
Data de inscriere : 14/06/2010

MesajSubiect: sal    Dum Iun 27, 2010 12:27 pm

men vreti sa fc o comunitate cu echipa stormzone.ro ??? astept parerile sa ne marim srv si ne ajutam reciproc cu iei??
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
M@fIa

Puncte : 102
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare Localizare : Sex-Land Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Sex/Drive the car/Inot/ Stare de spirit Stare de spirit : Happy :D

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 1:06 pm

O mai fost oferte de astea si o iesit numai rau!
Mie imi place asa cum e serv !
Ca sasa mai avem mult de munca la el!
CA nu are cn sa il admineze cumsecade!
Numai certuri si lucruri slabe de cod la admini si conflicte!
Eu ma abtin cu rasp meu ca sasa nu conteaza!
Sus In jos
zooper

Puncte : 113
Data de inscriere : 28/04/2010
Varsta : 24
Localizare Localizare : Pitesti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Desen grafic:) Stare de spirit Stare de spirit : Iau viata in gluma... Maturizarea e pentru FATALAI!:))

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 6:34 pm

daca se dovedesc a fi admini cumsecade..si stiu sa admineze..si daca au si un personal mai maricel..dc nu..dar as fi mai degraba de acord daca s-ar transforma intrun singur server..adica sa intre ei la noi sau cv de genu...cum doriti.. cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
stormzone

Puncte : 5
Data de inscriere : 27/06/2010

MesajSubiect: Salutare   Dum Iun 27, 2010 7:53 pm

Salut tuturor din aceasta comunitate.
Numele meu este Popa Andrei alias (--eRRoR--)
Eu sunt detinatorul comunitatii www.stormzone.ro

Am propus aceasta "contopire" a comunitatilor deoarece vreu sa extind comunitatea la 3 sau chiar mai multe servere de cs.
Momentan detinem 2 servere de cs.Unulcu uwc3x iar unul simplu.

Despre incredere nu trebuie sa se puna problema deoarece persoana prin care am facut legatura cu voi este in comunitatea mea de 2 ani si acum are rangul de administrator.

Din aceasta contopire nu aveti ce pierde si zic io ca numa de castigat.Dupa cum o sa vedeti daca aruncati o privire pe site la noi o sa vedeti ca avem in primul rand domeniul stormzone.ro cumparat pe viata,avem un forum foarte bine pus la punct din toate punctele de vedere pe vbulletin(urmeaza sa strangem bani si sal licentiem).Serverele noastre sunt hostate pe un pc personal pe platforma Unix Ubuntu.Avem un membru si un prieten de al meu apropiat care ne tine la curent cu tot ce apare nou pt Unix pentru a functiona corect si care totodata ne hosteaza forumul gratuit pe serverul de hosting personal.Serverele ruleaza non-stop.Tot el se ocupa de orice atac al hackerilor (si am avut incercari) si are grija de noi sa nu patim nimik.

Singura noastra problema momentan este ca din cauza financiara am oprit serverele pana acum 3 luni o perioada destul de lunga...dar ne revenim usor usor.

In materie de servere cs,amxmodx,amxbans 6.0,psychostats ma pricep 100% iar pe comunitate la mine tot ce este legat de aceasta este facut de manuta mea si le puteti avea si voi.Avem redirecte cu interfata web pentru monitorizarea lor de ultima generatie,avem sistem automat de rezervare a nick-ului pe servere + multe altele care nu mai are rost sa vi le insir.

Cat despre incredere nu cred ca ar trebui sa se puna problema avand in vedera ca voi veniti la noi si automat toti cei care au administrator aici vor primi pe forum la noi administrator si la noi administratorii care sunt acum au muncit unii dintre ei si un an sa ajunga acolo.

SPER CA VAM LAMURIT SI O SA FITI DESTUL DE ISTETI SA VA DATI SEAMA CA CINE NU RISCA NU CASTIGA.

PS daca o sa intrati la noi in comunitate vreau sa facem o conferinta pe skype sau pe srv nostru de comunicare prin voce Vetrilo ca sa ne intelegem de la inceput ce si cum.Si am sal ajut pe ownerul vostru sa tina si el srv pe un pc personal pe Unix ca sa nu mai platiti hosting de cs lunar.Cu acei bani se pot face multe altele.

Va salut cu respect, (--eRRoR--)
Sus In jos
SpiriT

MesajSubiect: ...   Dum Iun 27, 2010 8:04 pm

am vazut siteul vostru eu zic ca ar fi bine sa facem o alianta cu o comunitate mai mare ca noi avem aman2 de castigat;)
Sus In jos
stormzone

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 8:06 pm

nu este o alianta este o.......
Mai simplu o sa deveniti deai nostri Wink
Sus In jos
andrey_bufu
Admin Server
Admin Server

Puncte : 40
Data de inscriere : 27/04/2010
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 8:07 pm

eu zic in felu urmator calmativa cu toate comunitatile lor sa va aliati dc?
daca serv merge foarte bn pt ce sa ne complicam cu alte comunitati stati calmi ramanem asa
eu zic acuma faceti cum vreti
eu unu sunt de acord si cu o nowa comunitate si nu
Sus In jos
M@fIa

Localizare Localizare : Sex-Land Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Sex/Drive the car/Inot/ Stare de spirit Stare de spirit : Happy :D

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 8:20 pm

Eu zic sa ramanem asa cum suntem noi!
Baiatu o scris acolo romane poate o scris bine ce o scris dar ,e mai bn asa cum suntem pt ca l-am adus acum si pe spirit si acum va creste serverul tot mai mult!
EU zic mai bine sa ramanem asa cornele!
Sus In jos
alinix

Puncte : 56
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Distractie maxima!!! Stare de spirit Stare de spirit : Eu imi f*t viata ,viata ma f**e pe mine,suntem un cuplu fericit si ne simtim bine :))

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 9:40 pm

parerea mea este sa ramanem tot asha ....si sa crestem pe zi ce trece Wink
Sus In jos
stormzone

MesajSubiect: Re: sal    Dum Iun 27, 2010 9:53 pm

dupa cum vam mai zis faceti cum credeti voi.Eu am propus asta pentru ca stiu cat mia luat mie sa aduc comunitatea in stadiul care este acum cand eram singur si nu aveam stafull de acum.

Iar voi care sunteti speriat ca o sa va pierdeti functiile care le detineti acum ca alt motiv nu ar fii sa nu vreti aceasta contopire,stati linistiti deoarece io am vb si la tel cu cornel si iam specificat sasi aduca toti oamenii lui de incredere.

Nu mai fiti copii si stati si ganditiva bine ca nu am ce sa va fac rau.Pur si simplu vreau sa facem din 2 comunitati(nu conteaza care e mai care)una BETON

Si exact cum discut acum pe comuniatea mea cu adminii si restul stafului de orice e legat de servere asa vom face toti impreuna.
La noi nimeni nu face de capul lui nimik.Se discuta frumos totul ca intr-o familie,decidem ce e mai bine si duapaia punem in aplicare.

In afara de faptul ca o sa deveniti stormzone.ro si veti avea mai multi prieteni alt "rau" nu vi se mai intampla Wink
Sus In jos
owner

Puncte : 31
Data de inscriere : 14/06/2010

MesajSubiect: ma baiatu asta nu a venit sa ne faca rau   Dum Iun 27, 2010 10:34 pm

deci una la mana cei care se vor ocupa ve de frumu lor suntem poliztaziu theo mafia si eu restu se vor ocupa de srv 2 la mana. ne marim srv si vor intra mai multa lume am sa vb cu el in seara asta mai multe si pana la urma eu iau decizia finala k baft adminii
Sus In jos
stormzone

MesajSubiect: Re: sal    Mar Iun 29, 2010 10:31 am

astept raspunsu
Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: sal    Mar Iun 29, 2010 4:18 pm

Fratik,comunitatea noastra e formata deja !
2 servere ,unul normal si altul respawn sau gungame ce se va hotara!
Daca vreti voi sa veniti la noi e alta treaba!
Cati baieti ai?
SI daca veniti ne unim serverele si avem in total 4 serv cu ale voastre Wink affraid
Sus In jos
stormzone

MesajSubiect: Re: sal    Mar Iun 29, 2010 6:19 pm

baiatule tu ai cu capu ceva? nu te supara da tu teai uitat la mine pe forum?
acuma serios care ti se pare mai avansat si in care crezi tu ca ar fi mai bine sa fim toti?

PS cati ani ai?
Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: sal    Mar Iun 29, 2010 8:12 pm

Bai biatule fi atent la mn!
Nu imi vb u asa ca nu ne-am tras de sireturi cand eram mici!
Nu ma lua tu la 11 m !
Eu numai ti-am zis ce facem noi si ti-am oferit o oferta convenabila!
Ce crezi ca mie imi trebuie sa fiu condus de tn? mai bine stiu ca sunt owner alaturi de politaiu si de matrix (prietenii mei) cu care lucrez de 5 ani aproape si stiu o treaba!
Treaba mea cati ani am ! Exclamation
Daca vreti sa va uniti de noi bine daca nu iar e bine ca noi o sa crestem asa frumos si o sa ne fie bine pt ca ne stim!
Nu era nici o problema daca veneam la voi dar daca a mai fost platit un host si creeat un forum belea ramane asa cum am stabiulit cu baietii mei!
Sus In jos
El camaleón
Administrators
Administrators

Puncte : 121
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 26
Localizare Localizare : Departe...pe..Marte

MesajSubiect: Re: sal    Mar Iun 29, 2010 10:07 pm

Citat :
Fratik,comunitatea noastra e formata deja !
2 servere ,unul normal si altul respawn sau gungame ce se va hotara!
Daca vreti voi sa veniti la noi e alta treaba!
Cati baieti ai?
SI daca veniti ne unim serverele si avem in total 4 serv cu ale voastre

sau cum ai spus si uh mafia in celalalt post din 2 servere putem face unul mult mai mare si sa il urcam mai sus dar cred ca ramanem asa parerea mea acum ca s'a creat si pro.....

Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: sal    Mier Iun 30, 2010 9:40 am

Oricum eu tot la matrix-cs.ro raman administrator!
Decat la paulike ala care e mare smecher pe forum acolo si ma coboara pe mn jos si de alea =)) mai bn nu ma pun la mintea lor!
Eu matrixul il fac tare!
Iar fatza de stormzone asta sa iti vada de livada lui daca nu !
NU ma ia el la 13,5 m !

Sus In jos
stormzon
Vizitator

MesajSubiect: Re: sal    Joi Iul 08, 2010 4:17 pm

la revedere.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: sal    

Sus In jos

sal