Best CoMMuNiTy

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Reclamatie delma!

In jos 
AutorMesaj
alinix

Puncte : 56
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Distractie maxima!!! Stare de spirit Stare de spirit : Eu imi f*t viata ,viata ma f**e pe mine,suntem un cuplu fericit si ne simtim bine :))

MesajSubiect: Reclamatie delma!   Joi Iun 24, 2010 11:34 pm

Nume admin/player:delma
Motivul reclamatiei: vrea sa se joace numai ce harta vrea el + jignire

P:S : M@fia nu am nimic cu tn dar dak ti`ai adus toti "tovarasi" sa te pupe in cur pe server ....si tu sa faci ce zic ei ....ca sa le arati "respect" eu unu numai intru pe server ...stiu ca esti mai vechi ca mn pe serv asta ...dar frate mi se pare o tampenie ce faci tu cu "tovarasii" tai!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
POLITzAIU
Administrators
Administrators

Puncte : 173
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 26
Localizare Localizare : CUGiR Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Programare, HTML Stare de spirit Stare de spirit : EUFORIC

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Joi Iun 24, 2010 11:42 pm

Bun. Am inteles faza cu asta.

Amandoi sunteti vinovati, din cate am auzit eu!

Eu zic sa pastram un limbaj decent pe server si sa ne respectam intre noi!

UITAM CE S-A INTAMPALT. DAR DACA SE VA MAI INTAMPLA VREODATA ASEMENEA NEINTELEGERI, SA STITI CA VOI SCOATE ADMINUL IN PRIMUL RAND CELUI CARE NU A PASTARAT UN LIMBAJ DECENT SI APOI CELUI CARE NU A RESPECTAT CELELALTE REGULI.

FONDATOR SI OWNER: MATRiX-CS.RO

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://matrixcs.forumhit.ro
Delma

Puncte : 9
Data de inscriere : 04/05/2010

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 12:26 am

...pe cuv tau mha???chiar asa...cand ai dat la vot....nu ai dat doar aim_amp????auzi ca doar ce vreao eu...eu am zis...sa dai la vot ..un dust2x2...snow...cv ...aduti aminte...!!!!erau 6-6 pe aim_map...nebunie...cum sa joci...si normal ca m.am enervat...daca ...m.am pus spectatot...ca sa il ajut pe "terminatorul" admin nou....c aam vazut ca u nu prea te uitai pe jucatori.....dar in fine...poate doar de data asta...nu cont asta...

da faza cu garta.....matrix....sau nuj cn a pus assault....dupa care ai schimbat u pe aim_map ...dand la vot...doar aim_map....na cum adica ..numai ce am vrt eu sa joc??????
fi macar tupeist si recunoaste....
Sus In jos
Delma

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 12:28 am

aaa...si cat timp am avut adminul...eu nu dadeam la vot doar o map:D:D...cum a zis si politzaiu...tre sa ne intelegem bn ..intre noi...k deabea...ne.am reunit:|.....dar nu.mi place fazele astea....
Sus In jos
alinix

Localizare Localizare : Bucuresti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Distractie maxima!!! Stare de spirit Stare de spirit : Eu imi f*t viata ,viata ma f**e pe mine,suntem un cuplu fericit si ne simtim bine :))

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 1:21 am

frate tu erai singurul de pe server care comenta intruna si nu te mai opreai ...las`o draq de treaba ....retu jucau pe harta numai comenta nici unu...dar problema era ca tu nu facai fata si daia comentai ...te ofticai ...hai ciao....s`ar putea sa numai intru pe matrix m`am lamurit ce fel de oameni sunt Wink

P.S.: cand am zis oameni ma ref la :DgP, delma ...
Sus In jos
M@fIa

Puncte : 102
Localizare Localizare : Sex-Land Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Sex/Drive the car/Inot/ Stare de spirit Stare de spirit : Happy :D

MesajSubiect: SAl    Vin Iun 25, 2010 8:45 am

Nu ivb de asta fratele meu daca lumea cere sa o schimbi schimbo frate ca sa fie lume !
Nui vb de ce zice delma sau nu zice delma!
Intelegi ce vreau sa zic?
Eu de aia ziceam nu ca am eu cva cu tn sau altele !
E decizia ta daca esti las sau nu !
bft
Sus In jos
Delma

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 12:37 pm

poi normal ca numai eu comentam...daca restul erau straini...si KILLERTEAM...a zis...s.o schimbi....!!!la un moment dat a iesit....ca nah...ce sa faca...sa se inghesuie...akiolo!!!

si de ce nu ai tupeu..sa rec ca ai dat la vot doar aim_map...in privinta asta vad ca nu ai nimik de comentat...!!!

si nu ma COMPARA PE MINE CU DPG!!!!si in ce sens ma compari cu el???:-?..
aaa...si de ce ai facut repede reclamatie...??te.a suparat adevarul...hmmm...in FINE!!!

(rasp la tot ce intreb...ca si eu rasp..ca sa avem o conversatie catusi de putin placuta)

Sus In jos
Delma

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 12:41 pm

"""P:S : M@fia nu am nimic cu tn dar dak ti`ai adus toti "tovarasi" sa te pupe in cur pe server ....si tu sa faci ce zic ei ....ca sa le arati "respect" eu unu numai intru pe server ...stiu ca esti mai vechi ca mn pe serv asta ...dar frate mi se pare o tampenie ce faci tu cu "tovarasii" tai!"""..si ce e cu asta...??cum adica "sa te pupe in cur"...auzi ..de cand am adminul...nu am avut nici o intelegere...pe sv...doar cu bufu..dar s.a rezolvat ...am recunoscut ca am gresit amn2 si gata....dar m@fi...nu mi.a facut mie pe plac...!!!!a facut tuturor...cand a dat la vot ...SCHIMBAM? DA NU..si a iesit...desigur...da....frt...nuj...dar dak ai cv cu mine...zimi in fata;)
Sus In jos
M@fIa

Localizare Localizare : Sex-Land Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Sex/Drive the car/Inot/ Stare de spirit Stare de spirit : Happy :D

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 2:24 pm

CE DRACU AI MA? CE VB ACOLO? VREI SA NE CERTAM PT CS?
aM SCHIMBA **** AIA DE HARTA CA ASA MIO ZIS SI LAU CA E CEARTA PE SERVER SI AM ZIS SA VAD CE E DEFAPT?CN MA PUPA-N CUR MA?CE RESPECT MA? TE-AI DILIT RAU DE CAP CEZ FARA SUPARARE!ADIK DUPA CE TOT EU VA FAC UN BINE MAI SI ATACATI!\

PE CN AM COMANDAT EU BA ALINUXULE , EU PE TOTI IAM AJUTAT SI IAM INVATAT SA ADMINEZE.
ADICA MA EU VA AJUT SA LUATI ADMIN SA ADMINAM TOTI AICI SI VOI IMI ZICETI CA VA COMAND SI VA FAC SA MA PUPATI IN CUR ,UI MA LA EI MA CE O AJUNS LUMEA ASTA.

Ultima editare efectuata de catre M@fIa in Vin Iun 25, 2010 2:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
zooper

Puncte : 113
Data de inscriere : 28/04/2010
Varsta : 24
Localizare Localizare : Pitesti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Desen grafic:) Stare de spirit Stare de spirit : Iau viata in gluma... Maturizarea e pentru FATALAI!:))

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 2:39 pm

gata..iar incep certurile? Neutral Neutral Neutral

alinix ai gresit cand ai dat la vot o mapa..si daca s-a cerut sa schimbi se dadea vot daca vroiau sa schimbe sau nu si cu asta basta....

ps: aim_map e cea mai najpa mapa pe care o stiu Shocked

hai terminati cu certurile ca iar nu imi place...alinix ziceai ca ai experienta 2 ani in adminat...nu se vede..daca esra asa nu te ambalai atat....
Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 2:44 pm

Are pe dracu ,toti se tot lauda ca is admini buni si is pe drecu .
Daca era admin bun ,oricum nu are expoerienta mea sau a alotor mai buni decat mine ,nu dadea o harta la vot si nu il ataca pe unu si pe altul!
SE DA MINIM 2 harti nu o harta pref a adminului! Smile
Sus In jos
Delma

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 3:24 pm

eyeyyeyey...m@fia...nici chiar...asa...ca te ***Smile)....mz zooper:)

DECI GATA<><><><>..eu nu mai zic nik:| No
Sus In jos
alinix

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Vin Iun 25, 2010 9:44 pm

din cate imi aduc eu aminte am dat 2 harti la vote aim_map si fy_snow_orange ....si green dak tie nu`ti place aim_map asta nu inseamna ca e naspa harta ...si altceva eu nu am vrut sa fac reclamatie ...dar politzaiu mi`a zis

si da mafia am 2 ani exp de adminat...defpat de 2 ani am server de cs ....dar numai cont....va urez bft cu serverul vostru Wink
Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Sam Iun 26, 2010 2:13 am

Foarte bn ca ai 2 ani!
Fy_snow_orange nu exista la maps!
De aceea nu a aparut aceea Wink
Daca te dai asa repede batut e treaba ta!
bft
Sus In jos
zooper

Localizare Localizare : Pitesti Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Desen grafic:) Stare de spirit Stare de spirit : Iau viata in gluma... Maturizarea e pentru FATALAI!:))

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Sam Iun 26, 2010 8:24 am

nu mai fi asa tare in gura ca nu rezolvi nimic..iti spun din propria experienta Smile nu vreau sa ne certam...pana la urma a fost o greasala nvinovata pt ca nu ai stiut ca nu exista fy_snow_orange....pune cateva maps care iti plak sa le bage si serverul nu le tine numai pt tine....

Spoiler:

Sus In jos
alinix

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Sam Iun 26, 2010 11:05 am

ba copile....cn e tare in gura ...ca ma enervezi...ai 16 ani si imi spui mie ca sunt tare in gura ?
Sus In jos
zooper

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Sam Iun 26, 2010 11:53 am

poi nu esti???si ce dak esti mai mare...asta nu inseamna ca ai mai multa minte..dovedeste contrariul si nu mai continua...abtine-te ca nu esti cine stie ce om important aici...ai deschis un topic fara rost..cand era tot vina ta..hai schh si nu mai continua..n-am chef de certuri geek geek Smile))

Sus In jos
M@fIa

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   Sam Iun 26, 2010 1:22 pm

Bine zoooper te-ai **** pe el =))))
Are si dreptate alinuxule Smile)) bft
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie delma!   

Sus In jos

Reclamatie delma!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum